TJ Sokol Popůvky

• Tenisová škola WOLF 2023
  • Variabilní symbol pro úhradu pololetního kurzovného je 77
  • b.ú.: 1342094339/0800
  • Do textové poznámky uveďte příjmení a jméno sportovce.
  • Mgr. Jakub Pacholek - tel. +420 605 345 070 info@wolfsports.cz
  • www.wolfsports.cz
  • Cena je individuální, podle počtu hodin a využití zimních sportovišť mimo obec.

nábor tenis

Vážení rodiče budoucích tenisových nadějí,

moc bych Vám chtěla jménem TJ Sokol Popůvky ve spolupráci s tenisovou školou SHARK poděkovat za účast Vašich dětí na nově otevřené tenisové školičce v Popůvkách. Myslím, že se podzimní část i díky krásnému počasí vydařila. Děti se seznámily se základními tenisovými údery a také s novými kamarády a vypadaly, že je tenis baví a chodí na něj rády.

Chtěla bych upozornit děti, které chodily ve středu, tak pro ně podzimní část už skončila. Páteční děti mají tento pátek tj. 19.10.2018 poslední lekci podzimní části.

Na podzimní část, pro přihlášené děti, naváže zimní příprava v tělocvičně SOU Brno Bosonohy. První hodiny proběhnou v pátek 26.10.2018. Trenérem Vašich dětí bude pan trenér Josef Janča, kterého páteční děti už dobře znají. Děti na první hodiny doveďte již do tělocvičny, kam Vás nasměruje v případě nutnosti pan vrátný. Děti by měly mít na sobě vhodné oblečení, sportovní obuv – nejlépe sálovou a láhev s pitím. Lekce zimní části budou probíhat až do začátku dubna 2019 a rozpis jednotlivých dětí uvádím v tabulce. Platba za celou zimní část ve výši 1.250,- Kč je splatná do 15.11.2018 tentokrát převodem na čú: 1342094339/0800, vs: 20185, do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte.

Děkuji a budeme se na děti těšit

Jana Nechutová

Tel: +420 774 570 583, e.mail: jana@nechutova.cz

Vážení rodiče,

pomalu, ale jistě se vzhledem k nevyhnutelnému zimnímu období blíží konec naší podzimní části tenisové školičky na kurtech TJ Sokol Popůvky. Připomínám, že tento týden (1.10.2018– 7.10.2018) proběhla čtvrtá lekce středečních dětí a třetí lekce pátečních dětí.

Po dohodě s Výkonným výborem TJ Sokol Popůvky nám bylo umožněno pokračovat i v zimní sezóně. Jak už jistě víte, zatím není možno tenis v zimním období provozovat v Popůvkách, ale je možnost využít pronájmu tělocvičny SOU stavebního v Bosonohách. Tělocvična pro tenisovou školičku bude rezervována pouze na pátek a to ve dvou lekcích 14.00 – 15.00 a 15.00 – 16.00, po dobu 25 týdnů (zhruba polovina dubna 2019, kde zase navážeme na tenisových kurtech v Popůvkách). Budou to tedy pouze dvě hodiny, kam se musí „zhustit“ naše malé tenisové naděje. Tyto zimní lekce budou probíhat v podobném duchu jako ty podzimní, budou sloužit k procvičení základních tenisových úderů a jiných tenisových dovedností, kde využijeme zakoupené minisítě a ostatních pomůcek.

Velice příjemné pro Vás rodiče bude také to, že pronájem tělocvičny máme od TJ Sokol Popůvky plně hrazen a také se nemění příspěvek na odtrénovanou hodinu, takže výsledná cena bude nesrovnatelně nižší, než je obvyklá při zimní tenisové přípravě a bude 1.250,-Kč/zimní sezóna. Jedinou podmínkou je obsazenost – na každou hodinu minimálně tři děti a maximálně pět. Z toho vyplývá, že se nedostane na všechny nebo v případě malého zájmu se naopak nebude zimní příprava konat.

Chtěla bych Vás požádat o zvážení zájmu dětí a závazné přihlášky do 15.10.2018 na moji e.mailovou adresu. Postačí mně jméno a příjmení dítěte a kterou hodinu z nabízených preferujete – bohužel bude rozhodovat pořadí přihlášených – po naplnění budu muset děti z kapacitních důvodů odmítnout. Po uzávěrce přihlášek Vás budu informovat o začátku zimní části a o platebních podmínkách.

Jana Nechutová

Tel: +420 774 570 583    email: jana@nechutova.cz

Jak bylo zmíněno na konzultační hodině, jediné co děti potřebují je sportovní oblečení a tenisky (nemusí být nutně antukové, ale neměly by mít příliš velký vzorek – zcela nevhodné jsou kopačky, nebo trekové boty). Kdo vlastní raketku, tak vzít s sebou, pro ostatní bude možné vždy na danou hodinu raketu zapůjčit.

Tréninky ve středu s největší pravděpodobností povede trenérka Míša Krchová a páteční pak trenér Zdeněk Malý, kterého jste viděli na náboru.

Moc se těšíme na Vaše malé tenisty

Jana Nechutová, tel: 774570583, e.mail: jana@nechutova.cz

Zdeněk Malý, tel: 776604086